Katalog ve E-Katalog Çözümleri

İşinize Kurumsallık Katıyoruz

Firmanız hakkında bilgisi olmayan potansiyel müşteri veya iş ortaklarınız ellerine geçen kataloglar vasıtası ile hakkınızda kesin bir yargıya varabilirler. O yüzden katalog tasarımı gibi önemli bir reklam ve tanıtım aracının profesyonelce yapılması firmanızın kurumsal kimliğine büyük bir değer katacaktır.

Kurumsal bir Katalog Çalışmasına mı İhtiyacınız Var?


Katalog tasarımınız için öncelikle donelerimizi belirliyoruz; ürün çekimi, işletme çekimi, logo tasarımı gibi doneler katalog tasarımı için en önemli unsurlardır. Eksikler varsa onların temini için çalışmaya başlıyoruz herşey tamamsa veya firmanızda bu doneler zaten mevcutsa, en iyi katalog tasarımına ulaşmak için taslaklar oluşturuyoruz. Taslak şablonumuza karar verdikten sonra geriye sadece geceyi gündüze katıp en hızlı sürede katalog tasarımınızı teslim etmek kalıyor. Hazırladığımız katalog çalışmasını ister ekatalog olarak kullanabilir isterseniz de baskıya gönderebilirsiniz.katalog fiyatları

Ürün ve İşletme Fotoğraf Çekimi

Talebiniz dahilinde, firmanıza gelerek katalog tasarımınızda kullanmak üzere işletmenizin fotoğraf çekimlerini yapıyoruz. Ürünlerinizin çekimleri için ise kendimize ait ürün çekim stüdyomuz ve üst düzey profesyonel ekipmanlarımız bulunmaktadır.


Katalog Tasarımı ve Baskı Süreci

Bu süreç aslında en başta katalog tasarımınız için oluşturduğumuz ilk boş sayfa ile başlıyor çünkü katalog tasarımı ne kadar profesyonelce yapılırsa, mizanpajlara, tipografisine, kesim paylarına ne kadar dikkat edilirse matbaa işi o kadar hızlı bir şekilde üretime alarak baskıyı gerçekleştirir. Bu süreç kaliteli bir katalog tasarımı sonucunda 1 hafta - 10 günü geçmemelidir.

bursa katalog tasarım

bursa ekatalog

PDF Formatında E-Katalog Çalışması

Dijitalleşen dünya, artan baskı maliyetleri, sayfalarca kataloğu tek tık ile dünyanın diğer ucuna saniyeler içinde gönderebilme avantajı gibi bir çok unsur birleşince e-katalog çok önemli bir alternatif olmuş durumda. Geleneksel baskılı kataloglar gün geçtikçe kullanım alanlarını kaybederken, artık günümüzde bir çok firma pdf formatında ekatalog çalışmalarına daha fazla önem vermeye başladılar. Siz de dijitalleşen düyanın bir parçası olmak istiyorsanız e-katalog çalışmlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişme geçebilirsiniz.