Caner Hortoğlu;

Fotoğrafçı ve Tasarımcı

19.05.1985 İstanbul doğumluyum. Aslen Gaziantepli olup, 5 seneden beri Bursa'da yaşamaktayım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. 2008 yılında İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi'nde grafik tasarım eğitimleri alarak başladığım serüvenimde, sektörde bir çok kişinin duayen olarak nitelendirdiği ustalardan fotoğrafçılık eğitimleri aldım. Uzun yıllar kurumsal ajans ve medya kuruluşlarında çalıştıktan sonra, 2015 yılının hemen başında ilk fotoğraf ajansımı Bursa'da açtım. 3.5 sene boyunca kendi ajansım ve ekibim ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde bir çok firmaya profesyonel fotoğrafçılık ve çeşitli ajans hizmetleri sağladım. Eylül 2018 itibari ile ekip olarak yaptığımız işlerin kendi çizgimden uzaklaştığını düşündüğüm için kişisel web sitemi kurarak sadece kendi imzamı taşıyan işler yapmaya karar verdim ve yıllar önce bu işe başlarken kurmuş olduğum hayallerime bir adım daha atmış oldum.

Küçük yaşlardan beri atılmış olduğum iş hayatında benim için en büyük öğreti yaptığım her işin alacağım bir sonraki işe referans olacağıdır. O yüzden aldığım tüm işleri büyük küçük demeden müşteriye en iyi haliyle teslim etmek her zaman en büyük önceliğimdir.

Saygı ve Sevgi ile...Kişisel Hesaplarım

Basında Çıkanlar
Campaign Türkiye dergisi 109.sayı

"Fotoğraf Dili Kadar Satış Dili de Önemli"

Bursa’da faaliyet gösteren Caner Hortoğlu Ürün ve Yemek Fotoğraf Ajansı; ürün, moda, yemek fotoğraf çekimleri, tanıtım ve reklam filmleri konularında hizmet veriyor. 2015 yılında kurulan ajans, sadece Bursa’da değil Türkiye genelinde pek çok küçük, orta ve büyük ölçekte firma ile çalışıyor.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Webde Haber Özel Röportaj

"Lezzetli Bir Meslek: Yemek Fotoğrafçılığı"

Günümüz internet ve online sipariş devri olunca satışı yapılan her ürünün fotoğrafları giderek önem kazanıyor. Özellikle sosyal medyada bolca karşılaştığımız o lezzetli fotoğrafların nasıl çekildiğini merak ediyorsanız, işin uzmanlarından ürün ve yemek fotoğrafçısı Caner Hortoğlu’nun fikirlerini aldık.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Geç Bunları Sayfası Özel Röportaj

"Uzmanından Dinliyoruz: Ürün, Moda ve Yemek Fotoğrafçılığı"

Sayfamızda birşeylerin eksik olduğunu hissettik ve uzman görüşlerine yer vermeye karar verdik, bu haftaki konuğumuz fotoğrafçılık sektöründe adını duyurmayı başaran ve röportaj teklimizi geri çevirmeyen Caner Hortoğlu oldu. Ürün ve Yemek fotoğrafçılığı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.