Farkedilmek için Farklı Olma Zamanı

Özlüce ofisimizde farklı fon renk ve desenleri ile bir çok farklı mecrada kullanabileceğiniz kişiye özel, imaj ve portre fotoğraflarınızı çekiyoruz. Farkedilir olmak için farklı olmanın gerektiği bu dönemde sizlere kişisel fotoğraf çekimi hizmeti sağlıyoruz.

layout styles

Profesyonel Kişiye Özel Portre Fotoğrafçılığı

Kişiye Özel İmaj ve Portre çekimleri hem bireysel hem de kurumsal olarak kullanılabilmektedir. Siyasi adaylar, eğitmenler, doktorlar, iş adamları, iş insaları, şarkıcılar, oyuncular, sanatçılar, yazarlar, spor insanları, akademisyenler gibi meslek dallarında bireysel olarak kullanılabildiği gibi bir çok firma yönetici ve personelleri için imaj ve portre fotoğraf çekimini tercih etmektedir. Özellikle günümüzde yapılan sosyal medya tanıtımlarının ön plana çıkması imaj ve portre çekimlerinin önemini arttırmaktadır.

En doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular ise işimizin en önemli parçasıdır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğrafların retouch (rütuş) işlemlerinden geçmesi, renk ayarlarının yapılması, baskıda veya dijital ortamlarda kullanılmak üzere hazır hale getirilmesi gibi ek işlemler gerekmektedir.


Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Fotoğraflar Çekiyoruz

Bir çok farklı mecra için farklı formatlar, farklı ebatlar ve farklı fon renkleri gerekmektedir. Çekimlerinizi özel bir talebiniz olmadığı sürece tüm sosyal mecralara, diğer dijital ortamlara ve baskıya girebilecek şekilde tüm format ve ayarlarda teslim ediyoruz.

Kişiye Özel Fotoğraf çekimlerinizi; internet sitesi, sosyal medya, yazılı ve dijital basın, albüm kapağı, kitap, poster, reklam çalışmaları, afiş ve bilboardlar gibi bir çok amaçla dilediğiniz mecrada kullanabilirsiniz.

style switcher