Farkedilmek için Farklı Olma Zamanı

Kükürtlü stüdyomuzda farklı fon renk ve desenleri ile bir çok farklı mecrada kullanabileceğiniz imaj ve portre fotoğraflarınızı çekiyoruz. Farkedilir olmak için farklı olmanın gerektiği bu dönemde sizlere profesyonel hizmet ve destek sağlıyoruz.

layout styles

Profesyonel İmaj ve Portre Fotoğrafçılığı

İmaj ve Portre çekimleri hem bireysel hem de kurumsal olarak kullanılabilmektedir. Siyasi adaylar, eğitmenler, doktorlar, iş adamları, şarkıcılar, oyuncular, yazarlar, spor insanları, akademisyenler gibi meslek dallarında bireysel olarak kullanılabildiği gibi bir çok firma yönetici ve personelleri için imaj ve portre fotoğraf çekimini tercih etmektedir. Özellikle günümüzde yapılan sosyal medya tanıtımlarının ön plana çıkması imaj ve portre çekimlerinin önemini arttırmaktadır.

En doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular ise işimizin en önemli parçasıdır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğrafların retouch (rütuş) işlemlerinden geçmesi, renk ayarlarının yapılması, baskıda veya dijital ortamlarda kullanılmak üzere hazır hale getirilmesi gibi ek işlemler gerekmektedir.


Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Fotoğraflar Çekiyoruz

Bir çok farklı mecra için farklı formatlar, farklı ebatlar ve farklı fon renkleri gerekmektedir. Çekimlerinizi özel bir talebiniz olmadığı sürece tüm sosyal mecralara, diğer dijital ortamlara ve baskıya girebilecek şekilde tüm format ve ayarlarda teslim ediyoruz.

style switcher