Fotoğraflarınız için Harika Konseptler Hazırlıyoruz

Başta Bursa, İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Balıkkesir olmak üzere tüm çevre iller, hatta Gaziantep'ten Trabzon'a yemek fotoğrafçılığı konusunda hizmet vermekteyiz. Farklı renk ve desenlerde zemin/fon çeşitleri, birbirinden farklı masa süslemeleri, fotoğraflarınıza farklı tarzlar katacak ağaç ve eskitme prob ürünleri gibi bir çok aksesuarı yemek fotoğraflarınıza en uygun konsepti yaratmak için biz temin ediyoruz.

yemek fotoğrafçısı

Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Fotoğraflar Çekiyoruz

Konu yemek olduğu zaman kullanılan fotoğraflar ürünün kendisi kadar önemlidir. Doğru teknik ve kompozisyon ile çekilen yemek fotoğrafları müşteriyi ikna ve teşvik etmektedir. Bununla beraber sosyal medya hesaplarınızdan paylaşacağınız kaliteli fotoğraflar markanıza ve işletmenizi kurumsal anlamda değer katmaktadır. Ürünlerinize ve işletmenize olan talebi arttıracak yemek ve menü fotoğraf çekimleriniz için sizlere profesyonel yemek fotoğrafçılığı desteği vermekten memnuniyet duyarız.

Yemek fotoğrafçılığı ve stilistliği hakkında uzman olmak, masa ve tabak doğru kombinasyon önerilerini sunabilmek, doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular ise yemek fotoğrafçılığında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğrafların renk ayarlarından geçirilmesi, baskı ve dijital ortamlarda kullanılmak için hazır hale getirilmesi gibi ek işlemler gerekmektedir.


Tüm Gıda Ürünlerinin Fotoğraflarını Çekiyoruz

Yemek fotoğrafçılığında herhangi bir kategoriye bağlı olmamakla beraber pizza, hamburger, et ürünleri, balık ürünleri, sulu yemekler, reçel, bal, peynir çeşitleri gibi şarküteri ürünleri, fast food ürünleri, alkollü içecekler, alkolsüz içecekler, sebze ve meyveler, şerbetli ve sütlü tatlı çeşitleri, pasta çeşitleri gibi tüm gıda ürünlerinde profesyonel yemek fotoğrafçılığı hizmeti sağlamaktayız.

İşinizi projelendirmemiz ve neler yapabileceğimizi konuşmak için arayın gelelim, yemek ve menü fotoğrafçılığı talebinizi beraber değerlendirelim. Menü ve yemek fotoğrafçılığı fiyatları hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

yemek fotoğrafçılığı