Tüm Çekimleri İşletmenizde Yapıyoruz

Ekip olarak gelerek işletmenize kuracağımız mini bir stüdyo ile tüm yemek ve gıda ürünlerinizin fotoğraflarını çekiyoruz. Farklı renk ve desenlerde zemin/fon çeşitleri, birbirinden farklı masa süslemeleri, fotoğraflarınıza farklı tarzlar katacak ağaç ve bambu aksesuarları yanımızda getirerek yemek çekimleriniz için tüm şartları oluşturuyoruz.

yemek fotoğrafçısı

Profesyonel Yemek Fotoğrafçılığı

Konu yemek olduğu zaman kullanılan fotoğraflar ürünün kendisi kadar önemlidir. Doğru teknik ve kompozisyon ile çekilen yemek fotoğrafları müşteriyi ikna ve teşvik etmektedir. Bununla beraber sosyal medya hesaplarınızdan paylaşacağınız kaliteli fotoğraflar markanıza ve işletmenizi kurumsal anlamda değer katmaktadır. Ürünlerinize ve işletmenize olan talebi arttıracak yemek ve menü fotoğraf çekimleriniz için sizlere profesyonel yemek fotoğrafçılığı desteği vermekten memnuniyet duyarız.

Yemek fotoğrafçılığı ve stilistliği hakkında bilgi sahibi olmak, masa ve tabak doğru kombinasyon önerilerini sunabilmek, doğru çekim tekniğini uygulamak, çekim esnasında belli oran/orantı kurallarına dikkat etmek, doğru ekipmanı kullanmak ve ışığı iyi okumak gibi konular ise yemek fotoğrafçılığında dikkat edilmesi gereken diğer konulardır. Bunlara ek olarak, çekim sonrası çekilen fotoğrafların renk ayarlarından geçirilmesi, baskı ve dijital ortamlarda kullanılmak için hazır hale getirilmesi gibi ek işlemler gerekmektedir.


Yüksek Kalite ve Çözünürlükte Fotoğraflar Çekiyoruz

Yemek fotoğrafçılığında herhangi bir kategoriye bağlı olmamakla beraber pizza, hamburger, et ürünleri, balık ürünleri, sulu yemekler, şarküteri ürünleri, fast food ürünleri, alkollü içecekler, alkolsüz içecekler, sebze ve meyveler, tatlı çeşitleri, pasta çeşitleri gibi tüm gıda ürünlerinde profesyonel yemek fotoğrafçılığı hizmeti sağlamaktayız.

İşinizi projelendirmemiz ve neler yapabileceğimizi konuşmak için arayın gelelim, yemek ve menü fotoğrafçılığı talebinizi beraber değerlendirelim.

yemek fotoğrafçılığı